preload preload preload preload preload preload

Warning: file_get_contents(http://search.twitter.com/search.atom?q=from:zser&rpp=1) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 410 Gone in /home/wdz1/domains/ab-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/silveroak/includes/rsstweet.php on line 20
0 komentarzy | Mar 08, 2016

Czym jest zielona karta OC?

Czym jest zielona karta OC?Ubezpieczając się tradycyjnie w naszym kraju mamy OC tylko na poruszanie się po terenie naszego państwa. Jednakże niektórzy ludzie jeżdżą jeszcze za granicę, a tym samym potrzebny jest im trochę inny wariant ubezpieczeniowy. Takim kierowcom potrzebna jest zielona karta OC, czyli ubezpieczenie, które gwarantuje zniesienie odpowiedzialności cywilnej właściwie na całym obszarze unii europejskiej. Niekiedy taka karta jest przyznawana do standardowego OC, innym razem trzeba dokupić osobny wariant, który będzie nas do tego uprawniał.

Swobodne przejazdy

Tak czy inaczej z taką kartą możemy bez przeszkód poruszać się po całej unii i jeżeli przydarzyłoby się coś na drodze, to nie ma obawy o odpowiedzialność cywilną, bo takowej po prostu nie będzie. Dlatego też w tym przypadku jest to naprawdę opłacalne rozwiązanie. Ubezpieczenie pojazdu w taki sposób gwarantuje nam t, że gdziekolwiek nie pojedziemy czy to na wycieczkę, czy też w interesach, nasze bezpieczeństwo jest zapewniane przez naszego ubezpieczyciela. Dla osób, które dużo podróżują jest to naprawdę bardzo fajna sprawa, właściwie pod każdym kątem. Dlatego też nie dziwi fakt, że coś takiego jest bardzo często wybierane przez kierowców. Stajemy się mocno kosmopolityczni, podróżujemy naprawdę więcej, a co za tym idzie nie dziwi też fakt, że musimy po prostu być zabezpieczeni na każdą ewentualność, a zielona karta OC daje nam właśnie cos takiego, z nią po prostu nic nie jest nam straszne. Jeśli w pakiecie jest jeszcze assistance na całą Europę, to można sobie już jeździć gdzie się tylko chce bez żadnych obaw.

Niskie stawki i dogodne warunki

Ubezpieczyciele kiedyś takie kary posiadali w naprawdę wysokiej cenie, teraz cena tych usług spada z racji tego, że jest też coraz więcej ubezpieczycieli, a to oznacza, że jednak muszą oni czymś kusić swoich klientów, a pierwsza rzecz, jaką można skusić są właśnie niższe stawki i lepsze warunki. Dlatego też teraz taka rzecz jest dostępna naprawdę dużo, dużo taniej niż była kiedyś, a jednocześnie standard jest tak samo dobry, a można nawet powiedzieć, że lepszy. Podpisanie umowy zajmuje naprawdę tylko kilka chwil, jest to moment i od tej chwili można bez przeszkód podróżować po wybranych krajach, jednakże jakie są to kraje, to należy dokładnie sprawdzić w umowie, bo tam zawsze jest to wszystko dokładnie wyszczególnione. Wydaje się, że w ramach zwyczajnego OC dodatek zielonej karty za darmo jest naprawdę super gratisem i jest tak w rzeczywistości, wydatki są mniejsze, a jakość uzyskanych usług naprawdę bardzo dobra, a co za tym idzie to się po prostu opłaca.

Podobne wpisy:

  1. Zielona karta OC
  2. Zielona Karta po co to i na co?
  3. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
  4. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
  5. Po co nam Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego?