preload preload preload preload preload preload

Warning: file_get_contents(http://search.twitter.com/search.atom?q=from:zser&rpp=1) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 410 Gone in /home/wdz1/domains/ab-ubezpieczenia.pl/public_html/wp-content/themes/silveroak/includes/rsstweet.php on line 20
0 komentarzy | Kwi 28, 2016

Powody, dla których warto kupić ubezpieczenie turystyczne

Planujesz wyjazd na zagraniczne wakacje? Walizki już praktycznie spakowane, bilety i paszport przygotowane? Masz wrażenie, że zapomniałeś o czymś ważnym? A dokonałeś zakupu ubezpieczenia turystycznego? Poniżej znajdziesz powody, dla których naprawdę warto zaopatrzyć się w taką polisę.

Ubezpieczenie turystyczne pozwoli zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek różnych i przykrych sytuacji. Zdecydowanie warto jest się w nie zabezpieczyć, aby móc cieszyć się w spokoju urlopem. Zagraniczne wakacje to niebywała szansa pozwalająca przeżyć fantastyczną przygodę i poznać nowe, niezwykłe miejsca. Niestety, ale bywa tak, że beztroski urlop zakańcza się w mało przyjemny sposób. Choroba, nieszczęśliwy wypadek, a przede wszystkim brak odpowiedniego zabezpieczenia może postawić Cię w patowej sytuacji. Choroba dopadła cię z zaskoczenia w połowie urlopu?

Ubezpieczenie, a wypadek

A może w trakcie żeglowania jachtem pośród malowniczych greckich wysp doznałeś urazu i potrzebujesz skorzystać z konsultacji lekarskiej? Nieszczęśliwie poślizgnąłeś się obok hotelowego basenu w Turcji i złamałeś nogę? Posiadając wykupione ubezpieczenie turystyczne nie musisz od razu wpadać w panikę. Dobrze jeśli skontaktujesz się z centrum alarmowym ubezpieczyciela, które: zajmie się przyjęciem twojego zgłoszenia. Ponadto poinformuje cię o najbliższych placówkach medycznych i pomoże w zorganizowaniu transportu. Do zadań ubezpieczyciela należeć również będzie pokrycie kosztów leczenia.

Placówki honorujące kartę EKUZ

A być może wypoczywasz w państwie należącym do Unii Europejskiej? Znajdź placówkę, w której będzie honorowana karta EKUZ, która będzie potwierdzeniem twoich praw do skorzystania w nagłej sytuacji z publicznej opieki zdrowotnej w krajach UE. Leczysz się gdzie chcesz, byle szybko i dobrze! Korzystając z podobnych rozwiązań będziesz mógł cieszyć się plusami, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie. Zdecydowanie więc nie powinieneś zapominać o korzyściach z posiadania odpowiedniego zabezpieczenia w podróży.

Podobne wpisy:

  1. Czy warto wykupować ubezpieczenie turystyczne?
  2. Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?
  3. Dlaczego warto mieć ubezpieczenie turystyczne?
  4. Ubezpieczenie turystyczne – czy na pewno warto wydawać na nie pieniądze?
  5. Po co nam ubezpieczenie turystyczne?